| Clara120 a întrebat:

Hey cand faci legenda aceea cu Bloody Mary(tii in mana dreapta o oglinda si in mana stanga o lumanare)trebuie sa rostesti ceva? Daca da, ce?
Multumesc

6 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Eu am incercat si nu se intampla nimic

eu stiu 3 legende

legenda1 : era o fata de 13 ani a murit arsa de vie. daca o invoci trebuie sa fii undeva cu foc (la un gratar) si cica iti apare in foc

legenda2: ca a fost o mireasa cel cu care trebuai sa se casatoreasca nu a venit la nunta. ea s-a dus si l-a cautat si l-a omorat (nu mai stiu cum). atunci cand o invoci trebuie sa fii in fata unei oglinzi si cand ti se arata este intr-o rochie de mireasa si plinda de sange.cica te zgarie pe gat si mori

legenda3: era o fata de 17 ani are era ff bolnava(o boala contagioasa) tatal sau care era medic a fazut ca nu mai are suflate si a hotarat sa o ingroape. i-a legat de mana o franghie legata de un clopotel(clopotelul era pe niste chestii, sus). a doua zi dimineata tata ei a vazut ca u mai era la locul lui(clopotelul) si-a dat seama ca a ongropat-o de vie.cand a dezgropat-o a gasit-o plina de sange si unghiile ei erau lipite de capacul sicriului.cand ti se arata(intr-o oglinda) auzi un clopotel

| educatie2021 a răspuns:

1. duceti-va in baie in fata oglinzii
2.stingeti lumina si inchideti usa
3.scrieti cu ruj pe oglinda numele vostru
4.inchideti ochii, rotiti-va si repetati de 3 ori "I believe in Mary Worth" sau de 10 ori Bloody Mary (sunt mai multe variante incercati-le pe ambele )
5.la sfarsit spuneti :""I killed your baby" de 3 ori, incet
6.Deschideti ochii si uitati-va in oglinda

| Kaz a răspuns:

Zici de 3 ori Bloody Mary parca asa era legenda.

| VitaminaColorata a răspuns:

Eu o stiu in felul urmator.smug
La ora 12 noaptea te duci in fata unei oglinzi...
Te rotesti de 3 ori cu ochii inchisi spunand Bloody Mary.
EU am incercat impreuna cu o prietena si a aparut o lacustalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-mi zici ca u incerci sa faci chestiile alea. laughing
Bloody Mary e doar un film.
Nu e ceva real.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te uiti in orice oglinda, la miezul noptii, sa ai aprinse 3lumanari si sa spui ''BLOODY MARY'',apoi iti va aparea chiar ea in fata, va incerca sa iti taie capul, dar nu va putea fiindca este o iluzie.