| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hey, ce are ask.fm-ul meu? De un timp nu mai pot sa dau "urmareste" la nimeni ca se blocheaza, nu mai pot da like la nici un raspuns si nu imi pot vedea notificarile sau aprecierile, doar intrebarile le pot vedea. Atat. Am iesit si m-am reconectat de multe ori am dat si restart la pc si nimic... Ce pot sa fac? Nu intru prea des pe ask deci nu stiu ce s-a putut intampla...
FUNDA

1 răspuns:
| Frumusanu_Gabriela_1992 a răspuns:

Poate sa.a blocat si mie mi se intampla cand apreciez prea multe raspunsuri si astept sa straca timpul ca sa pot sa foloresc butonul,, apreciera,, Ai incercat sa mai stergi din prieteni? Sau sa iti descarci un anti virus?