| Avril:x a întrebat:

Heyhappy
Ce >faceti?big grin<
Hristos a inviat!
Ce v-a adus iepurasul?smug

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

HeihappyAdevarat a Inviat! pai nu conteaza ce mi-a adus iepurasul conteaza ca am intampinat Pastele cu sanatate si voie buna.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Un miel!

| Angiutssa a răspuns:

Adevarat a inviat!
Pai.iepurasul mi-a adus o pereche de blugi, o camasa si dulciuri:X
Tie?

| dyddyyyx18 a răspuns:

Adevarat a inviat! big hug
Ce sa fac, mor de oftika ca am scapat oleaca de oja pe o bluza si nu stiu cu ce sa-i mai dau ca sa se duca; ca imi trebuie maine seara. + ca fac un pacat daca spal azi, ca azi e sarbatoare, nu se face treaba. straight face da` n-am incotro. App, ai idee cu ce as putea sa mai incerc sa dispara pata aia idioata de oja!?

| laura64 a răspuns:

Adevarat a Inviat! Au plecat musafirii, beau o cafeluta si ascult radio Arabella. Iepurasul mi-a adus un iepuras. Viu.
Paste fericit!

| car3less a răspuns:

Adevarat a inviat! A fost un iepuras tare simpatic anul asta... mi-a adus ciocolata de casa. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat! De la iepuras am primit sanatate, noroc si armonie. Si va mai trece pe la noi pe acasa d: Tie ce ti-a adus iepu?

| Avril:x explică:

Mie mi-a adus niste tenesi; x