| Horatiu92 a întrebat:

Hey, ce mai faceti voi? Nu am mai intrat pe aici de foarte multă vreme. Mai funcționează site-ul asta? Sunt de părere că din pacate tot ce e bun dispare? Aveti idee de ce numai funcționează streamangi, nici macar nu îl mai găsești în Magazin Play

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Îți scriu ca să-ți urez "Bine ai revenit!" Că răspuns la întrebarea ta nu am. happy
Ce face aplicația respectivă?
Cât despre timpul petrecut pe TPU consider că nu trebuie luată vreo pauză. Este și spre binele nostru dar și al altora atunci când oferim răspunsuri.
Nimeni nu a ajuns prea înțelept ca să zică (,) că el le cunoaște pe toate, și nimeni nu este prea prost ca să nu aibă cel puțin anumite cunoștințe dintr-un domeniu.
Cât trăim, învățăm -atat din propriile descoperiri, cât și din descoperirile altora.winking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge in prostii si alte treburi asa e cand intra copii pe TPU strica tot

| Blueberry8 a răspuns:

Pff.Si eu am intrat dupa ani buni vreo 10.Cred ca aveam vreo 17 ani cand imi facusem prima data cont pe acest site, dar e plin de copii si intrebari la misto si fara sens (plictiseala mare pe ei).

| Ciprian0106 a răspuns:

Din pacate aplicatia cred ca a fost stearsa sau a fost inlocuita de "Meerkat" pe care o poti gasi doar pe IOS