| lolita24 a întrebat:

Hey, cine stie adresa unde are casa Andra, funda celui cu adresa, am nevoie urgenta de adresa ca am castigat la un concurs. Insa adresa casei ele. Cine stie ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Din pantelimon de la lacul Pantelimon-Lebada o tii drept pana treci de benzinaria Agip, si o tii drept pana undeva pe dreapta este o strada privata, si acolo sta, dar nu stiu si la ce numar big grin

| lolita24 explică (pentru Sooorin):

Mersiiiiiiii...da...o intrebare: tu de unde stii?

| Sooorin a răspuns (pentru lolita24):

Pentru ca stau prin zona tongue

| lolita24 explică (pentru Sooorin):

:-o :-o... pe bune?! Aaa...am reusit sa dau de ea, dar cred ca la vara o sa am putina nevoie de tine big grin