| Dandy250 a întrebat:

Hey...eu am Google Chrome si cand dau pe o imagine imi zice ca se incarca da nu se mai incarca... ce pot face sa se incarce pentru. ca nu mai pot lua nicio poza de pe google[fudita]big grin

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Google chrome e un pic ciudat, adica nu prea ma descurc nici eu cu el. Iti recomand sa-ti iei firefox 3 sau 4. Eu folosesc 3 pentru ca este mai usor, si functioneaza si foarte bine.
funda?:X

| SamSon a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul

| smaranditza a răspuns:

Foloseste alt browser!

| OanaVlad a răspuns:

Da click dreapta pe img. si pune pe reincarcati poza

| Emilian86 a răspuns:

Incearca sa vezi daca ai instalat Adobe Flash Player ultima versiune sau de asemenea incearca sa restartezi calculatorul si vezi ce se intampla dupa.

| AlwaysDream a răspuns:

Si eu am Google Chrome, si mi s-a intamplat la fel. Trebuie sa reinstalezi Chrome-ul si dupa aia o sa-ti mearga, eu asa am facut.

| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Incearca alt browser.Eu folosesc Mozilla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic mai bine sa iti iei firefox;)
http://www.mozilla.com/ro/firefox/