| cyndrella a întrebat:

Hey!:*
Eu si prietena mea vrem sa ne facem un VLOG nu blog...Si nu stim cum sa ii punem numele..Ne puteti ajuta si pe noi sa gasim un nume?
Cel mai frumos. Fundaalove struck

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

E uimitor câte specimene fără pic de imaginatie încercă să facă acceaşi mizerie pe care o face şi rahitica aia cu nume de poşircă mexicană.

Îmi şi imaginez cât de interesant va fi vlog-ul daca nu vă duce capul nici macar să-i găsiti un nume.

| Serban147 a răspuns:

Pai puteti : prietenele

| Timi24 a răspuns:

Depinde despre ce vei discuta in fiecare vlog.
Eu zic ca mai intai sa faceti 2-3-4 filmulete si sa gasiti un punct comun care
se afla localizat in fiecare dintre filmulete.
Ex: Neuron, Zenday, beautdry, Goesdry...
SUCCES! FUNDA? :******

| AmyLove277 a răspuns:

DreamForFriend

| BibiRock a răspuns:

Pai puteti sa va puneti numele veostre (ex: Clara&Larisa)...dar despre ce vreti sa fie vlogu?

| cyndrella explică (pentru BibiRock):

Pai vlogu vrem sa fie video si sa fie gen al Tequilei. daca stii.

| Kosmin19 a răspuns (pentru cyndrella):

Pai Vlogu inseamna Video happy de aia se numeste si vlog = videoblog...happy si ca nume. poti pune ceea ce-ti place tie..defapt ce va place ce aveti in comun :p

| cyndrella explică (pentru Kosmin19):

Stiu ca inseamna video dar aveam impresia ca am scris blog.dar dupa mi-am dat seama big grin. vrem ceva simplulove struck