| YumiSukinanda a întrebat:

Hey, locuiesc in Neamt si as vrea sa merg cu parinti intr-o vacanta da rnu departe, vreo 4 zile. Unde ne sfatuiti sa mergem? in constanta mama nu vrea ca e prea departe, la Slanic Moldova Am mai fost, unde ne sfatuiti sa mergem? a fie aer curat, de munte si sa fie hoteluri, parcuri, ceva de vizitat.
Funda urgent

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie departe, Agapia, Varatec, etc. Dar de ce sa urcati la Slanic cind puteti sta in Tg, Ocna? Urcati Magura, vedeti Salina, etc. Sau mergeti in Bucovina (Putna, Moldovita, Sucevita, Voronet). E minunata.

| IndiferentXD a răspuns:

Eu iti recomand Maramures mai exact in statiunea Borsa, ok nu.i chiar foarte aproape de Neamt dar ii superb acolo un sejur happy liniste, aer curat, peisaje frumoase, locuri de vizitat. Parcul National din muntii Rodnei (parc protejat), Valea Iezer, Cascada Cailor ehh si multe altele, timp si bani sa ai.happy!

| sebitare1234 a răspuns:

Cel mai bine ar fi undeva unde sa te relaxezi undeva la munte! Sunteti foarte aproape de munte! Duceti-va la o cabana undeva! Funda?