| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume imi dati si mie niste idei pentru farse (la o petrecere, scoala, acasa...)cel mai amuzant e cel ce pune cea mai amuzanta farsa si eu voi fi amuzat si va voi da fundawinking

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Stai ca mi-am mai amintit inca una : Eram la ora de franceza si colegul meu de banca era tare concentrat si eu ia-m legat gheanta de scaun stii tu ca unii au genti care le pui in spate si au colo jos niste corzi si le faci cate doua noduri si te poti asigura ca nu mai ajunge la ora de mate laughing

5 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

La o petrecere cand nimeni nu te vede pune sare in pahare, ia un balon si spargel asa incat de se sperie toti.

La scoala :COlegul meu de banca a zis ca ia picat pixul si eu aveam adidasi in picioare cu siret.Si sa aplecat si eu eram atenta la lectie si mia desfacut sireturile si ma legat de banca (laughing)
Ce m-am batut cu el dupa ce m-am dezlegat (laughing)

Ne cerem voie unul dupa altul la wc.La ora de istorie avem unu` batran si cam prostanac si ne lasa la baie.Si neam cerut voie la baie pe rand, pana mai ramasesera 3 copii in clasa, restul erau pe hol"cica"la baie.

Poti sa lipesti o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa/afara pe trotuar! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
2. Poti sa schimbi zaharul cu sarea.
3. Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.

Taiate o bucata de ceapa in bucatzi marunte si pune in pasta de dintzi.ai grija! Daca esti prima care se va spala pe dnti, te vei pacali singur/a! funda plz love struck

| SăȘtiCăMereu a răspuns (pentru Céline7):

Mersi am facut cateva din ele dar
inca nu am legat de banca doar de scaunhappysi am pus si lipici lichid pe scaun si i s-au rupt blugilaughing

| Céline7 a răspuns (pentru SăȘtiCăMereu):

O sa incerc si eu cu lipiciuhee hee

| SăȘtiCăMereu a răspuns (pentru Céline7):

Hay ca ii bestialalaughing esti nr1winking

| Céline7 a răspuns (pentru SăȘtiCăMereu):

Mersi pupici love struck

| Céline7 a răspuns (pentru SăȘtiCăMereu):

Stai ca mi-am mai amintit inca una : Eram la ora de franceza si colegul meu de banca era tare concentrat si eu ia-m legat gheanta de scaun stii tu ca unii au genti care le pui in spate si au colo jos niste corzi si le faci cate doua noduri si te poti asigura ca nu mai ajunge la ora de mate laughing