| anonim_4396 a întrebat:

Hey! M.am gandit sa fac o banda desenata, dar nu am o idee clara pentru poveste. Am nevoie de cateva idei, orice, ceva interesant. Multumesc anticipathee hee

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Lasa povestile banale cu virusi si doctori.
inventeaza ceva despre o padure,unde locuieste un rege batran, care conduce un castel malefic, o fetita este prinsa in acel castel, pazita de o harca batrana, etc
Iti sugerez sa scrii fara benzi desenate.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Poti sa alegi de ex : Un veterinar ce vrea sa faca cat mai rau unor oameni diacnosticandu-i cu un virus, dar le vine in ajutot doctorul Martirry, care ii scapa de virus...gandeste mai departe! Succes happy happy