| adriana_5532 a întrebat:

Heyhappy maine merg cu cortul stau de sambata pana duminica ce as putea sa imi iau la mine? bine in afara de cort si mancarehappy

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Un pic mai multa voie buna si uitare, uita de toate grijile si nevoile, bucura-te de natura si viata, sunt unice si merita traite si vazute, bucura-te de fiecare adiere de vint si stea pe care o vezi pe cer, fii sanatoasa si nu te gindi la nimic care sa te deranjeze. Viata in aer liber, in mijlocul naturii e cel mai frumos lucru, de care rareori ne bucuram, daca ai aceasta posibilitate beneficiaza de ea la maxim, Nu uita ca avem doar o viata, numai una, iar natura si libertatea sunt cel mai de pret lucru care exista pe lume, nu hainele scumpe, nu banii, nu avutia sunt de pret, viata simpla e totul. Sa fii sanatoasa sa te poti bucura de tot si de toate, distractie placuta!

8 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

O crema sau un spray impotriva tantarilor. Distractie placuta!

| Piticaaa a răspuns:

Jocurile sunt intotdeauna bine-venite! Remi, Monopoly, carti, mingea de fotbal sau de volei si sahulhappy Castile telefonului, in caz ca te plictisesti la un moment dat si vrei un moment numai cu tine.big grin

| Ganduri albe a răspuns:

Piajamele groase daca mergi la munte... apa, pasta de dinti, periuta, spray anti - tantari niste haine, o umbrela si cam atat!

| denisa_4116 a răspuns:

Ceau! Poti sa iti iei daca ai laptop si ceva hainute pijama daca ai camera sa filmezi ceva jocuri monopoly reviste crema sa sprei anti tantari cu a a zis nelly lanterna castile, apa si cam atat funda? distractie placuta funda?

| claudyx a răspuns:

Un aparat foto ca sa prinzi ursi cand mananca

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Haine, reviste, celularul cu muzica preferata si cred ca cam atit!

| Kokolina a răspuns:

Buna!

Haine, perie/pieptene, daca ai cu cinte te juca carti sau rocuri precum remi, monopoli, metropolis poti sa iei si ceva in genul, daca te plictisesti si iti place sa citesti poti sa iti iei o carte, daca ai un Mp3/Mp4/Mp5 la care sa asculti muzica, telefonul etc.

Ti-as spune mai multe dar nu imi vin in minte acum oricum sper sa iti fiu de foloswinking

Distractie Placutahappy.

| vasiledumitru a răspuns:

Lanterna, ceva care sa faca zgomot sa nu vina animale salbatice un radio e bun, bricheta, cutit, spirt sanitar si sa ai o bucata de lemn, o bota, un bat ca nu stii ca la ce iti poate folosi dar o sa ai nevoie de el, eu tot timpul cand ma duc in padure am o bota, un bat.