| MonaOwl a întrebat:

Hey people! Tocmai ce ne-am facut un cont de youtube si am dori sa facem subscriberi activi. Ne-ar ajuta enorm daca v-ati rupe putin din timpul vostru si ati arunca o privire pe primul nostru video si ati da un like, comment si subscribe. Subs4subs pentru cei care aveti canal de youtube si daca vreti sa ne ajutam reciproc. Mersi! :) https://www.youtube.com/channel/UCnANYn9asHj5K6zD1t3d0nQ

2 răspunsuri:
| SabinaQueen a răspuns:

Sunteti foarte dragute, se vede ca filmati cu o camera de buna calitate si stiti sa editati videoclipurile! Eu m-am abonat la canalul vostru! Sper sa ajungeti la cati mai multi subscriberi! :*

| MonaOwl explică (pentru SabinaQueen):

Multumim! :* Te asteptam cu drag pe canalul nostru si asteptam sugestii pentru a ne imbunatatii happy