| Dynu_Georgyana_Ellena_Andreea_1996 a întrebat:

Hey! Peste putin timp eu voi merge in excursie cu clasa mea si alte clase,bineinteles,si nu stiu ce sa imi iau in rucsac.
Vom merge la Brasov ( Dino Park, mănăstiri, o pestera si multe altele.) Nu stiu cu ce ar trebui sa ma imbrac pentru acest drum.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt o gramada de site-uri unde se dau sfaturi ce sa iei cu tine. Inspita-te de acolo! Exemplu: http://bit.ly/2urDEND

| Demidol a răspuns:

Peste putin timp, ce inseamna? Saptamana viitoare vor fi ploi abundente si vremea se raceste. Mergand la munte, te imbraci bine. Acolo ar putea fi si lapovita. Iti iei si schimburi pe langa pijamale, evident (nu cred ca faceti tot traseul mentionat intr-o zi). Articole de igiena.

| Dynu_Georgyana_Ellena_Andreea_1996 explică (pentru Demidol):

Vom merge in saptamna scoala altfel.Ne-am informat despre vremea de atunci si va fi cald.Dar mai mult ma refeream la ce imi iau in rucsac.Gen-baterie externă, aparat foto, mancare etc...

| suntserios a răspuns (pentru Dynu_Georgyana_Ellena_Andreea_1996):

Nu au mai fost de mult întrebări cu oameni care cereau asistenta de la tot netul sa își impatureasca chiloții. Îmi era doar de ele