| Aditzaaaa a întrebat:

Hey, stiti cateva parcuri acvatice in Bucuresti sau in Brasov care sa fie si acoperite/? Adica daca ploua sa poti sta sa te balacesti si inauntruhappy. Am auzit multe despre Paradisul Acvatic din Brasov si as vrea sa merg acolo, aveti idee cat costa pentru copii+adulti? Si as vrea si un program daca se poate.
FUNDA :*

1 răspuns:
| Francii99 a răspuns:

Sall :) eu sunt din brasov si merg saptamanal la paradisul acvativ si te sfatuiesc sa mergi o data pentru a incerca si o sa vezi ca nu o sa vrei sa mai pleci de acolo in legatura cu programul:http://www.paradisulacvatic.ro/ro/
sper ca ti-am fost d ajutor ai acolo toate lucrurile care te intereseaza si orar si taxe(tot ce vrei) fundita?