| fabulousgirl a întrebat:

Hey TPU... a citit cineva romanul "Departe de lumea dezlănţuită " de Thomas Hardy? Cum este? Merita citit?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citeste cu incredere aceasta carte, merita, ai ce invata din ea!

| alessia5158 a răspuns:

Da, l-am citit ( cu mult timp in urma!)Este genul de literatura usoara care pune discutie doua teme destul de des abordate : "cantitatea" inegala de dragoste pe care o ofera partenerii dintr-o relatie, si
imaginea idealizata pe care si-o fac acestia despre persoana iubita.

| kynleiii a răspuns:

Este foarte frumoasa. o data ce am apucat sa dau pagina n-am mai putut sa o las.merita citita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut nevoie de rezumat, asa ca l-am citit, este foarte dragut, mie mi-a placut, acum daca tie nu-ti place e parerea ta, dar eu zic ca merita citit. Fundita?