| cezcez a întrebat:

A incercat cineva tigarea electronica ifuse de la kent.ce parere aveti? cand dai fumul afara miroase a fum sau a abur? cat tine bateria si rezerva.dau fundaa

1 răspuns:
| Alicezzz a răspuns:

Nu am incercat kent cu siguranta cand ajung in tara o voi cumpåra si incerca. Dar am alte tigari electronice, una de la DkCiG.Dk si inca una care este super de la Joyetech eGo AIO care este mai scumpå am dat cred ca in jur de 200ron pe ea acum cateva luni cand am fost in Ro si e pe siguranta si cu incarcare cu Usb. Folosesc tutun lichid cu aromå de mere, 12 cu 6 combinat. Rezerva de tutun tine in functie de tine de cat de des fumezi. Nu dai fum afara, dai abur si miroase a ce aroma ti ai bagat in ea a mere cirese zahar ars menta etc.
Bafta!