| PisicutzaTha192 a întrebat:

a venit vacanta si sunt tare plictisita imi puteti da o idee ce sa fac vacanta asta

Răspuns Câştigător
| Cyb3rN3tyK a răspuns:

Sa te uiti la niste filme bune, sa citesti o carte, sa faci putina miscare etc.

5 răspunsuri:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Sa ajuti oamenii de pe TPU, sa urmeresti diferite vlog-uri, sa te uiti la un film, sa canti, sa bei ciocolata calda, sa gatesti ceva, sa iesi cu prietenele, sa faci poze...o multime de activitati laughing

| Chamberlin a răspuns:

Poti sa mergi cu colindele;
Sa imparti cadouri;
Sa impodobesti bradul;
Sa te uiti la Tv;
Sa stai pe net;
Orice.
funda?

| BlackEyedGirl a răspuns:

Filmee

| IoanaSorina a răspuns:

Stai cu prietenii :3 Du-te pe afara in zapada, sau la shopping happy Vizioneaza un film, mai multe :*

| cosminX a răspuns:

Sa mergi la sala. Sa faci box, etc laughing