| betty678 a întrebat:

Am o problema cu sunetul PC-ului. Atunci cand intru pe youtube ca sa ascult o melodie se aude doar negativul, fara versurile cantate de artist. Si asta se intampla si daca salvez in PC o melodie. Se aude doar negativul... ceea ce canta artistul se aude foarte incet sau la unele deloc. sad Ce se intampla? FUNDA cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Ramygirl99 a răspuns:

Cred ca ai reusit cumva sa setezi sunetul pe mod "karaoke". Intra in programul de sunet pe care il ai (il poti gasi in bara de jos in dreapta la Windows XP) si schimba pe mod normal.