| Maria1300 a întrebat:

Am observat ca de ceva vreme, daca stau in pozitie de sezut cateva minute imi amorteste fundul de fiecare data. Ce poate sa insemne? P.S Am 13 ani. Va rog fara raspunsuri care nu isi au rostul. Fundaaa!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fundul amorteste cand stai pe scaun cateva ore, nu cateva minute. Dar fiind focusat pe ceva, nu realizezi cum trece timpul, asa ca, atunci cand iti amorteste fundul, ridica-te si fa exercitii 10 minute, ca sa pui in miscare sangele si musculatura, pentru ca nu-i normal ca la 13 ani sa fii atat de "unfit".