| Whatthehell66 a întrebat:

Azi mi-am facut niste poze si am vrut sa le trimit pe calculator, deoarece aveam instalat bluethoot (bluesoleil) pe acesta. Cand am vrut sa trimit mi-a aparut eroare si "Please insert a bluethoot device". Am incercat toata ziua sa aflu cum sa pot face sa trimit iar pozele, dar chiar nu mai stiu nicio solutie.

Cand dau la Bluethoot devices imi apare: USB, UART, PCMCIA si BCSP.
La mine imi este incadrat USB-ul dar tot nu merge. Nu stiu ce sa mai fac. Va rog ajutati-ma. Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai si bluetooth nu numai softul. Asa am si eu la laptop buton special pentru a activa bluetooth-ul dar nu il am integratwinking Daca totusi ai un echipament bluetooth instaleaza numai soft-ware-ul original sau compatibil cu sistemul de operare pentru ca driverul de xp nu iti va merge pe vista/windows7... daca nici asa nu merge incearca-l pe alt calculator si vezi daca merge. daca nu inseamna ca stick-ul nu este bun. Asa am patit si eu am cumparat unul nou noutz imi pulseaza ledul mi-l vede si laptopul numai ca nu il pot folosi.L-am cumparat stricat