| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU....am si eu o intrebare! Eu sunt pe reteaua COSMOTE(( telefonul este pe abonament). Daca as trimite un sms de pe Cosmote pe Orange cat ar costa? Adica daca imi ia din sms-urile pe care le am in Cosmote sau sau imi pune sms-ul la plata cand platesc abonamentul.

4 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Daca ai mesaje nationale/internationale iti ia din acele mesaje, daca nu iti ia baniwinking
Toate cele bune,
Vlad.

Răspuns utilizator avertizat
| pnker a răspuns:

S-ar putea sa ai mesaje nationale si sa nu te coste nimic. Daca nu, tariful e de 5 sau 7 eurocenti din cate stiu.

| serby7 a răspuns:

Depinde de ce fel de abonament ai