| ioana445 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateva zile mi-am bagat in telefon o cartela de Orange si azi cand am vrut sa revin la vechea cartela, de Vodafone, telefonul nu mi-o recunostea.Imi scrie "Inserare SIM si reinitializare".Am incercat de mai multe ori dar tot nu-mi merge.Nu stiu ce sa fac sa mearga.M-ati putea ajuta?

1 răspuns:
| gabigabriel a răspuns:

Cred ca sa codat. cartel ade Orange merge? daca nu merge du-te la un service si o sa til faca ei. bafta