| Anastasiaa a întrebat:

Am si eu o problema straight face. am 1000 de raspunsuri pe TPU, iar acum cand las un raspuns nu imi apare, sau cand intru la o intrebare sa raspund, ma redirectioneaza si intru la pagina de start straight face. ce are?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se intampla si mie, dar destul de rar. Stiu ca anul trecut, intr-o vreme, se intampla asa celor care foloseau Internet Explorer, cei care foloseau alte browsere(M.Firefox ori G.Chrome) nu erau afectati. De asemenea, tot anul trecut, s-a intamplat tuturor, o perioada de cateva zile, din cauza depasirii capacitatii site-ului, pana la urma s-a rezolvat. Daca folosesti IE te sfatuiesc sa schimbi browser-ul si s-ar putea sa se rezolve problema. Oricum Google Chrome si Mozilla Firefox beta 10 sunt mai rapide ca Internet Explorer. Numai bine!

2 răspunsuri:
| funxhouse a răspuns:

Erori TPU.
Contacteaza admin-ul site-ului la rubrica Contact (de sus).

| daniel25 a răspuns:

Posibil o problema de la ei sau de la tine...inchide browserul si reinstaleaza-l