| cezcez a întrebat:

As vrea sa imi iau o tigara electronica ifuse kent miroasa a tutun cand scoti fumul afara? adica e fumul ca la tigarea normala miroase urat? si cam cate pufaieli te tine?

1 răspuns:
| Lucaefericit a răspuns:

O tigara electronica scoate abur si nu miroase asa de tare, dar in niciun caz a tutun. mirosul depinde de aroma pe care o folosesti, dar nu este chiar asa de puternic. iar raspunsul la intrebarea "cate pufaieli te tine?" depinde si de ce baterie ai.