| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Hey TPU...As vrea sa imi recomandati niste carti, de genul HarryPotter, pline cu magie si aventura, deoarece acest gen de carti imi place cel mai mult (exemplu: HarryPotter:X:X:X:X) si nu prea mai stiu ce sa citescstraight face. Deci...ma puteti ajutaconfused

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand ciclul Amber, sunt 10 volume scrise de Roger Zelazny. Numai bine!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa cum ti-am promis, aici ai link-ul: http://ro.wikipedia.org/wiki/Roger_Zelazny#Opere. Numai bine!

| TheGrooveStreet a răspuns:

Hmm o carte frumoasa este AVATAR : The last airbenderhappy incearc`o!

| ๓ยเ a răspuns:

Tunele 1,2, 3... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cronicile din Narnia - C.S. Lewis (supeerbee love struck)
Twilight
Tuneluri
Cam atata stiu. stiu ca sunt putine, dar sunt foarte faine love struck