| aly112 a întrebat:

HEY TPU. ati comandat ceva de pe Emag...cum vi se pare acest site?

Răspuns Câştigător
| ionut258 a răspuns:

Pai..de pe eMAG mi-am luat monitorul, imprimanta, telefonul si alte maruntisuri, deci pot sa zic ca este un site bun+livrarea in 2 zile de la comandabig grin

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Este destul de bun si de incredere, asta daca nu comanzi pe firma.

| StefaniaM a răspuns:

A cumpărat mama, e ok happy

| Rax a răspuns:

Un smartphone si o tableta, am aceeasi incredere ca in orice magazin de gen, cu garantie si service moca in primele 30 de zile.as mai lua de la ei cite ceva daca as avea banihappy