| balu a întrebat:

azi, mi-am luat un Nokia 2700 classic si as vrea sa va niste pareri.Care sunt avantajele-dezavantajele?

2 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
pai si eu am avut Nokia 2700 clasicbig grin
telefonul' ebun.eu jucam bascket cu el si nu s-a spartlaughing
dar are dezavantaje:
-nu are memorie mare
-nu primeste card
-muzica nu se aude asa de tare decat in casti
-nu face pozele foarte bine
-bateria tine cam o saptamana in functie de cata muzica asculti si cate poze faci
-nu'ti incap mai mult de 5 melodii depinde de marimewinking

avantaje:-dupa cum spuneam, eu jucam backet cu el deci nu se strica usor
-hmm...atat:S

| Kylexy a răspuns:

Camera 2mp dictionar T9 limba romana mp3 card si e Nokia pana la urma
Dezavantaje daca l-ai achizitionat la liber e misto ca il poti fol in orice retea dar daca il ai blocat pe Orange sau Vodafone acolo moare telefonul te costa decodatu cat nu face tel nou laughing