| Maria1300 a întrebat:

Azi noapte am visat ca eram in Italia,(am mai fost in Italia la matusa mea) dar am trecut pe langa ea pe drum si nu ma cunostea.In vis eram cu mama si tata, cu care am mers sa cumpari dulciuri de acolo.Eu am ales biscuiti iar tata inghetata. Acolo m-am intalnit cu o fata de la noi din scoala. Ok, mai departe eram singura pe drum si intalnesc o doamna pe care o intreb daca e romanca si zice da, eram bucuroasa ca vad un om din tara mea. Bateria la telefon era 12 % si nu puteam sa mai fac multe poze. Apoi a trebuit sa trec de niste lemne prin apa foarte agitata si intr-un final m-am intalnit cu mama care avea fusta putin murdara. Va rog nu raspundeti cu "cauta pe site-ul ". FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Luizaaa a răspuns:

Apa in vis este un semn bun. Dacă era tulbure... de zice că e semn de boală sau suferință. Acum depinde cum mai era apa, adâncă, rece, etc. și dacă tu crezi in vise.

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Visele nu inseamna nimic. Punct.

| Maria1300 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Uneori ba da! Bunica mea visase cu 1 sapt inainte sa moara ca a luat-o cu masina un vecin care a murit si a murit chiar lovita de masina...