| Julyett a întrebat:

buna.Am o pagina pe facebook si as vrea ca unele persoane sa nu mai poată sa comenteze sau sa dea like postarilor mele. Cum pot face?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-i din lista de prieteni.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Poti sa ii scoti de la prieteni sau sa ii baneiz ca te enerveaza sau de la setarile contului si dai la blocare si acolo ai mai multe optiuni.
Te pup!

| WithoutName123456789 a răspuns:

Trebuie sa intri la setarile contului si acolo o sa iti arate niste chestii de bifat.
Te descurci tu

| lore9327 a răspuns:

Iti setezi confidentialitatea anumitor poze sa nu le vada anumite persoane