| Maria1300 a întrebat:

Ca tot se apropie vara, am dorit sa va intreb cum ati invatat voi sa inotati?(Ma refer la cei care nu au mers la cursuri de inot)Cat timp v-a luat sa invatati? Cat timp va puteti tine respiratia sub apa? Va puup :*

2 răspunsuri:
| fyndtnydt7u a răspuns:

Eu am mers la două ședințe și am trecut la avansați. Erau trei grupe: începători, intermediari și avansați. Cred că pot să îmi țin respirația vreo 30sec. Dacă faci pluta, o să te descurci foarte ușor și la restul.

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a răspuns:

Eu am invatat in bazinele mai mari de la parinti, stiu sa inot cat de cat, respiratia mi-o tin aproximativ 45s/1 minut