| Ađřıαηηα a întrebat:

happy Care cuplu va place mai mult, SasuSaku sau NaruHina? Funda happy celui mai argumentat raspuns happy

Răspuns Câştigător
| aida009 a răspuns:

SasuSaku (logic), pentru ca NaruHina este aproape garantat. Nimic nu le sta in cale. Pot fi impreuna cand vor fara peripetii, dar SasuSaku ar fi un cuplu mai deosebit. Sasuke o paraseste cand sunt mici, Sakura plange, el devine un infractor, se intoarce de partea binelui si sa speram ca cei doi vor fi impreuna. Pe Naruto si pe Hinata ii pot vedea impreuna, ii pot anticipa miscarile si vorbele lui Naruto, dar cand ma gandesc la SasuSaku totul devine un mister. Sasuke este cel mai complex personaj al anime-ului, de aceea ficurile si povestile nu pot reda perfect firea lui.

| Ađřıαηηα explică (pentru aida009):

Adevarat. Gandim la fel. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| kyara10 a răspuns:

Sasusaku

| LostSoulInGalaxy a răspuns:

Naruto si Hianata vor fi impreuna! Este si filmul online cu subtitrare in romana Naruto:The last movie unde Naruto isi da seama ca o iubeste pe Hinata si mai este Naruto:Boruto the Movie cand Naruto este al 7 - lea Hokage iar Boruto este fiul lui si al Hinatei..nu doar romanii..In intreaga lume sunt fani NaruHina si din cauza numarului lor in sfarsit s-a creat cuplul acesta...Sunt mii de fani NaruHina. ^^