| ღDeeiuMeowMiauღ a întrebat:

Ce cadou as putea sa fac celei mai bune prietene de ziua ei? Trebuie sa fie ceva special ca ea si nu foarte scump.

3 răspunsuri:
| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Ai putea sa ai faci un colaj de poze
intr-o rama speciala puppy dog eyes!
sa pui poze cu voi doua din diferite locuri unde ati facut poze

| betty678 a răspuns:

Buna draguto! Ai putea sa ii iei un parfum, un ceas, ceva de imbracat sau cum am vazut ca a mai zis cineva un colaj frumos cu poze cu voi doua. Eu cred ca cel mai frumos cadou ar fi o felicitare si un ceas sau o bratara sau un lantisor. Sper ca te-am ajutat si ''la multi ani'' din partea mea.

| Hinata1999 a răspuns:

Gandeste-te la hobby-urile pe care le are, preferinte de orice fel... daca nu ii dai de capat asa, poti improviza ceva, mai ales ca e cea mai buna prietena, ceva incarcat cu afectiune e mai bun decat ceva incarcat cu timp pierdut si cheltuieli excesive.
Se gasesc in librarii carticele cu maxime(quotes) despre prietenie... ii poti confectiona chiar tu ceva de genu felicitare, album cu poze traznite facute impreuna, asta ca idei, nu stiu ce nevoi are ea exact, dar tu sunt sigura ca sti si daca poti acoperi macar una din ele ar fi super.
Ai putea sa ii iei un lantisor cu initiala de la numele ei.
Un ursulet
Sper ca te-am ajutat happy