| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 a întrebat:

Ce sa faci cand te plictisesti?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Poţi citi, desena.
Sau să te uiţi la un film.
Saau, să ieşi cu pretenii. *
Saaaau să asculți muzică.

20 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul ies prin oras cu prietenii.

| Sn4k3 a răspuns:

Te uiti la filme/seriale, dormi sau citesti.

| R0R0 a răspuns:

Raspunzi la intrebari pe TPU
Sau te uiti la filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa:
Citesti
Desenezi
Dansezi
Canti
Inventezi o cantare, poezie sau poveste noua!
Personalizezi haine
Faci un sandwich nou
Raspunzi la intrebari pe TPU
Faci curatenie in casa/camera
Mergi la o plimbare
Suni un prieten vechi
...☺☺☺☺

| MeForeverAlone a răspuns:

Răspunzi la întebări pe TPU happy;
Te uiți la seriale coreene;
Urmărești faze amuzante pe youtube;
Te gândești la ce să devii în viață;
Te loghezi pe sentimente.ro, te prefaci că ai 25 de ani și îți pui o poză cu o fată super-sexy și îți bați joc de toți nătângii de 35 de ani happyhappyhappy.

| Robi1444 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Iti dai seama ca iti bagi joci de sentimentele barbatiilor? vezi ca karma exista.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Robi1444):

Tocmai pentru că există karma. O grămadă de proști își bat joc de sentimentele fetelor și le joacă pe degete, și nimeni nu le spune nimic. Dacă un băiat a umblat cu multe fete e popular. Dacă o fată a umblat cu mulți băieți e ușuratică sau târfă. De ce? Poți să-mi spui?
Lasă că nu moare nimeni dacă și o fată se joacă cu sentimentele unui băiat.

| Robi1444 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Dar fetele cum fac? 90% dintre fete sunt doar niste zdrente care umbla doar dupa bani, si nu dau 2 bani pe sentimentele baiatului.
Nu conteaza cat de mult iubeste baiatul zdreanta, zdreanta tot la banii lui se uita. iar dupa ce il va lasa falid, se duce la altu.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Robi1444):

Zici că băieții nu fac la fel

| Robi1444 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Draga mea. ambii specii gresesc. baietii se gandesc doar la p**da, iar fetele doar la bani si la ***... daca ma intelegi ce zic. insa, e foarte greu in ziua de azi sa gasesti un baiat / o fata foarte corect. care nu se gandeste la spusele de mai sus.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Robi1444):

În sfârșit ceva cu care sunt de acord

| justadream94 a răspuns:

Citesti;
Film;
Sport;
Socializezi;
Canti;
Desenezi;
Inveti chestii despre cultura generala.

| Robi1444 a răspuns:

N-am ce sa fac. nu fac nimic. ma plictisesc mai departe sau daca nu, mananc.

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Bună.
Stau pe TPU,ascult muzică, desenez, scriu, citesc, ies la plimbare.

| Vlad9512 a răspuns:

Sa urmaresti seriale care sunt in voga, gen Game of Thrones!

| TheEnIgMaTNG a răspuns:

Mergi la prieteni.si va jucati.

| Onica_Lavinia_1997 a răspuns:

Onica.lavinia facebook.com

| xNicole09 a răspuns:

Eu de cele mai multe ori ies in gradina si citesc o carte happy daca locuiesti de exemplu la bloc, poti citi intr-un loc relaxantwinking

| Teemo44332211 a răspuns:

Sa faci sex