| Aniiix a întrebat:

big grin Am o intrebare stupida, dar care ne macina pe toti: cum sa fac sa atipesc mai repede? laughing - FUNDAbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Xennofull a răspuns:

Pentru a avea un somn lung si linistit(si sa poti adormi imediat ) culcate intre orele 22-24, iti gasesti pozitit ain pat si incerci sa nu te gandesti la nimic(iti eliberezi mintea). asta sigur merge

5 răspunsuri:
| AnAnGeLWiThOuTnAmE a răspuns:

Numara oi

| DanielBalan a răspuns:

Incearca sa bei un pahar de lapte cald... la mine functioneazawinking sau citeste ceva iainte de culcare...

| arcticlove a răspuns:

Pai asculta muzica si incepi sa iti imaginezi tot felul de lucruriwinkinghappy

| IsSimple a răspuns:

Uite asa: te pui in pat inchizi ochi te gandesti ca ai facut o alergare lunga si iti simpti cate o mana cate un picior mai greu iar apoi nu te mai gandesti la nimic, iar apoi in vreo 7-8 minute vei adormi.

| Sosetica7 a răspuns:

Inainte sa te culci fa un lucru plictisitor...o sa te ia somnul imediat