| wPapy a întrebat:

De ce cand ascult muzica pe YouTube mi se aude intrerupt.Adica merge vreo 5-15 sec si se blocheaza...

11 răspunsuri:
| Stefan89 a răspuns:

Daca nu ti-a mers asa pana acum inseamna ca trebuie sa-ti updatezi flashplayer, daca nu isi revine dupa ce updatezi flashplayer poate fi de la viteza internetului(prea mica) sau de la mozilla(cand te uiti la filme pe net iti face procesorul sa mearga 100%) ca sa rezlvi asta, trebuie sa dezactivezi plugin container din mozilla
http://blogrozav.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca ai virusibig grin

| AsX a răspuns:

O alta problema ar mai fi sa ai prea putin spatiu, insa nu cred ca aceasta este cauza, incearca sa folosesti google chrome ca iti mananca mai putine resurse si vezi daca vezi vreo diferenta.

| wPapy explică (pentru AsX):

Poi Google Chrome folosesc

| AsX a răspuns (pentru wPapy):

Asa ti-a facut dintotdeauna? Daca da atunci ma gandesc ca ai configuratie slaba la pc sau net foarte slab. Daca nu, incearca sa reinstalezi windowsul pentru ca virusii pe care i-ai luat cu greu mai scapi de ei chiar daca iei antivirus.

| wPapy explică (pentru AsX):

Nu mi-a facut asa din totdeauna.Astazi a inceput sa-mi faca asa.

| AsX a răspuns (pentru wPapy):

Atunci poate fi si din lipsa spatiului. Dai disk cleanup si sterge fisierele temporare si mai curata din partitia unde ai instalat windowsul. Daca tot nu merge atunci sigur ai luat virusi.

| bogdan2345 a răspuns:

Ai putin spatiu disk ca si mie imi facea asa

| JustMeش a răspuns:

Poate ca ai lagg ...sau ai virusi

| xCopiluToxic a răspuns:

Poate ai mufele de la boxe scoase

| ExtremeFileTutorial a răspuns:

Incearca sa instalezi Realtek HD Audio Driver 2.68