| ana072001 a întrebat:

Deci... am o problema. Am dat super-glue pe geaca si nu stiu ce sa fac, cum sa il scot... help me, please.

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu am şters super-glue care era pe birou cu acetonă, dar am dat cu multă şi a mers. Acum nu ştiu sigur dacă merge şi pe geacă.
Recent, eu mi-am dat cu ojă pe palton laughing.

| Powerpuppy a răspuns:

Sterge cu spirt sau gel de vase.

| ana072001 explică (pentru Powerpuppy):

Tu ai mai incercat?

| Dya26Na a răspuns:

Încearcă cu acetonă. Fundă? :* ( Să nu ștergi cu vată folosește servețel uscat sau șervețel umed )

| KcinevaundevaKE a răspuns:

Buna. Cu alcool tehnic. Sau se mai poate si cu acetona.

| KcinevaundevaKE a răspuns:

Da, dar daca nu iese incearca si cu apa clocotita. Dar cu acetona ar trebui sa reusesti.