| a întrebat:

Eu sunt din Constanta. Daca vreau sa trimit un pachet in Bucuresti, prin posta, in cate zile ajunge? Adica... eu vreau sa fie acolo pe 20 octombrie (exemplu)...cu cate zile inainte trebuie sa-l trimit? Si trebuie sa platesc ceva la posta? Cam cat? Va rog, spuneti-mi tot ce trebuie sa stiu! Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| ivy a răspuns:

Daca trimiti cu un curier rapid te costa 20 de lei, dar va ajunge exact in acea zi... prin posta romana de obicei costa intre 5-8 lei de[inde de pachet [greutate], si ajunge intre 4 si 7 zile la destinatie.

| explică (pentru ivy):

Multumesc de raspuns kiss

2 răspunsuri:
| Mirunika23 a răspuns:

Ca sa fi sigura ca ajunge cu 2 saptamani cel putin inaine.happy