| Alin2017 a întrebat:

Help! Cand vreau sa intru pe YouTube ami apare eroarea asta,,
YouTube
The app is currently unreachable" Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

"Youtube is having some issues at the moment. Wait an hour or two and things should clear up."

| miTzuliK93 a răspuns:

Sterge tot din browser: cache, istoric, cookie-uri. Daca nici asa, atunci mentenanta pe channelul tau. Ar trebui sa-si revina de la sine.

Ai putea, la fel de bine, sa-ti verific si conexiunea la internet. Asta este o eroare comuna: cauzele ei poti fi multe.

http://www.nibman.com/2012/03/getting-internet-connectivity-on-win7.html