| mariss2006 a întrebat:

In 2 săptamâni merg in excursie cu clasa pe 2 zile la Răstolița, pensiunea Călimanii care are piscină și teren de baschet. Imi puteti da o listă cu ce o sa am nevoie (haine, mancare, tot)? DAU FUNDA????!

Răspuns Câştigător
| DoBrOOO2001 a răspuns:

Pai, normal ca orice om incepi cu hainele e bine sa nu iti iei prea multe haine. doar strictul necesar sunt 2 zile, nu poti sa faci prea multe in cele 2 zile, sa zicem ai aivea nevoie de aproximativ 3 tricouri care iti plac tie, pijamale sau in ce dormi tu. o pereche de blugi, una de trening, in caz ca mergeti la plimbare, e mai relaxant in trening, probabil vreo 2 hanorace nu stiu cum e vrea acolo laughing costumul de baie gen, 3 prechi de ciorapi sa fie, lenjerie intima, pnm cateva pachete de mancare pe care sa le mananci pana acolo ca dupa se strica sau se intaresc. si dupa ceea ce chiar avem nevoie noi adolescentii/copii incarcator, casti si cred ca atat. bine ar fi sa faci si o poza la buletin sau sa il iei dupa tine in caz de orice. Cred ca cam atat. sper ca te.am ajutat laughing (vorbesc din propria exp)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care are nevoie de asistenta de la net sa isi impacheteze chilotii

| mariss2006 explică (pentru suntserios):

Deci nu sunt singura?