| talya a întrebat:

Ma adresez cititorilor de carti sience fiction, mistery si asa mai departe, carti gen "Academina Vampirilor" imi puteti spune ce sa mai citesc? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Nyko05 a răspuns:

Poti citii Seria Instrumente Mortale, Seria Casterilor, Seria Casa noptii, Seria Fortele raului aboslut s.a.m.d. happy Fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| misterious92 a răspuns:

Buna,Charlaine Harris scrie carti de genul asta, Anne Rice sau daca iti place seria Twilight(Stephenie Meyer)

| Sonyaaynos a răspuns:

Si mie mi-a placut aceasta carte.Iti pot recomanda un site de pe care gasesti numai carti de genu asta! .carticudinti.ro.sper ca te-am ajutat si ca o sa-mi acorzi fundita!:*