| Dutzu18 a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu ceva?
deci eu vreau sa fa cun video cu programul "Fraps" dupa ce l-am terminat si am dat sa se vada videoul se vede negru tot si se aude doar sonorul videoului...
Cine stie solutia?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai fraps cu licenta?
Cat ai filmat?
Ce spatiu ai liber in partitia unde se salveaza videoclipul?
Cu ce program ai deschis videoclipul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Dutzu18 explică (pentru neluL):

Nu stiu de care am am descarcat doar
Am filamt doar intorducerea la un joc
Pai acolo sunt 3 videouri in spatiul ala
Cu DiviX

| neluL a răspuns (pentru Dutzu18):

Ma intereseaza PARTITIA in care s-a salvat video ->cat spatiu ai liber in acea partitie?

| Dutzu18 explică (pentru neluL):

S-a salvat intr-un director care s-a creat cand am instalat programul numit "Movies"

| neluL a răspuns (pentru Dutzu18):

Directorul ''Movies'' in ce partitie se afla? In C in D in E? Cat spatiu ai liber pe acea partitie in care se afla directorul''Movies''?

| Dutzu18 explică (pentru neluL):

Este salvat in C.In C. mai am 4 gb liberi din 54

| neluL a răspuns (pentru Dutzu18):

Ai putin! Nu merge. 4GB inseamna cca 30 de secunde de inregistrare. Elibereaza spatiul de pe partitie sau alege alta partitie unde sa se salveze videoclipul.In Fraps un video de 5 minute ocupa 10 GB.

| Dutzu18 explică (pentru neluL):

Aha mersi nu o sa mai folosesc fraps happy

| neluL a răspuns (pentru Dutzu18):

Cu placere! bye, bye wave