| OnYyY a întrebat:

Mi-am facut de curand o pagina de facebook.Nu am prea multe like-uri(37),stiti cum as putea face rost in afara de a invita prietenii si sa rog pe cineva sa imi fac publicitate? fundita

3 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Faci si tu publicitate reciproca(faci publicitate la o pagina si le atragi atentia adminelor/adminilor si ei cu siguranta ca iti vor face la randul lorwinking )

| HermioneLove a răspuns:

Cati ani ai? Da-mi id-ul tau! Am o pagina care am strans 702 like-uri de pot ajuta daca vrei! happy Iti fac publicitate pe pagina mea! Da-mi id-ul tau sau da-mi linkul aici! Dar vezi ca facem publicitate reciproca!winking

| xXxSelenaXxX a răspuns:

Poate nu ai asa multi prieteni pe facebook.Sau pe yahoo spune-le sa intre pe site-ul pe care ai tu poza sau asa ceva si le spui ca o sa le dai si lor like-uri.Asa a facut o prietena de a mea si a strans foarte multe like-uri.SUCCES.