| Faye a întrebat:

Pe cand a aparut pe facebook schimbarea asta de profil. Cu upgrade'urile noi (cover si astea) nu mi-a placut si am sters cererea de a'mi upgrada si eu profilul. Ei bine. M-am cam razgandit >:". Stie cineva cum pot sa il fac acum? nu gasesc nicaieri setarile pentru a'l schimba.sad

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

De la 1 februarie (adica maine) se schimba la absolut toata lumea. asa ca, nu te agita. asa spun ei. mai erau zvonuri ca pe 26 decembrie trebuia sa faca schimbarea si nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau normal cum fac asta?

| angel74dm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate reveni la setările anterioare. Cel puţin, nu încă...

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel74dm):

Multumesc sad

| MihaelaDart a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate. nu e dupa cum vrei tu, facebook-ul face pentru toata lumea aceiasi imagine.

| suiramus a răspuns:

Option