| Bosuu a întrebat:

poate sa imi spuna cineva care cunoasta bine bucurestiul daca pe traseul damaroaia - militari mai precis pe la strada Alesd sunt filtre de politie sa opreasca masini sau ceva? dau funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti atat de beat incat intrebi de filtru pe o strada intre blocuri desi trasesul tau trece prin cateva bulevarde majore?

Si cine crezi ca stie unde sta politia?

| popa07ady a răspuns:

Mai Bosule! Militienii stau la pinda pe la toate coturile, unde vrei si nu vrei.laughing

| popa07ady a răspuns (pentru popa07ady):

Aaaaa si ca idee! m-a oprit la ``leul`` si m-a oprit iar la ``romstal``...da? Ca sa nu-ti spun ca la interval de cca 30 minute m-a oprit si la intrare pe autostrada laughing ce zici? laughing

| suntserios a răspuns (pentru popa07ady):

Bo$$ule, nu mai exista militie de 30 ani, se numeste politie

| popa07ady a răspuns (pentru suntserios):

Si crezi ca este vreo diferenta?