| JeffHardyNumber1Fan a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie servere de metin2 cu rate intre 750-1000! Funda pentru cele mai bune si multe servere!

Răspuns Câştigător
| Br4K3r a răspuns:

Mai este metin 2 Ro speed rata exp de 500% si drop si yang e de 1000%

2 răspunsuri:
| gIiiIolil a răspuns:

Loc mt.2 Private server(pe italiana)faci foarte repede lvl si de la lvl 15-16 ai rate cam.900-1000.eu te sfatuiesc sa faci lvl la amazoane pna la lvl 27 apoi la zombii aia pana pe la 60 si dupa aia in ...am uitat cum ii sp

| Br4K3r a răspuns:

Funda?