| AndreeeexD a întrebat:

! Se apropie ziua de nastere a unei colege si nu stiu ce cadou sa ii iau !

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

O carte, un gadget - mouse, casti, stick...
Ceva de care sa se foloseasca si care sa-i aminteasca de tine!

| HelloWorld a răspuns:

Poti sa ii faci un tricou personalizat. Impresioneaza de fiecare data.
Gasesti aici tot ce vrei! http://www.personalizaricadouri.ro/

| crisysweet17 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum, o bluza, sa ii dai bani si o ciocolata etc. Funda?

| alma123 a răspuns:

Http://www.cadouriperfecte.ro/
aici gasesti o groaza de cadouri interesante, poti chiar sa propui o cheta si sa ii luati ceva cu adevarat special.