| Blueeyes6969 a întrebat:

sunt intr-o mare dilema... La scoala trebuie sa ne facem cadouri(de vreo 20-30lei) intre noi dupa ce am tras la sorti, este o activitate pentru craciun iar cadoul trebuie facut unui baiat, asa ca scrieti (mai ales baietii) ce cadouri va doriti de craciun si care sa se incadreze cerintelor. Cel mai bun primeste FUNDITA! happy

7 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Pentru baieti poti sa ii faci cadou un parfum dar asta trebuie sa afli ce ii place ca altfel poate iti da cu el in cap glumesc dar daca nu ii place nu se poate folosi de el sau cauti la magazin de suveniruri ceva suvenir mai haios ca acolo gasesti toate minunile de prostii in rest nu prea mai stiu ce sa zic sa ii iei si am facut acest lucru la scoala in generala multi ani de atunci era un barbat si cu o tigara in gura si avea ceva de care puteai trage in sus si atunci se ridica ceva dintre picioare a fost haios si colegului i-a placut mult laughing acum mai te puti uita si prin magazine ce ar merge bata

| William a răspuns:

30 de lei intr-un plic.

| OlariuRox a răspuns:

Parfum,ceas,caciula si fular.

| cosmy2013 a răspuns:

Buna! Ceva semnificativ? Si noi am facut la fel iar eu am picat la o fata si i-am luat o pereche de cercei in forma de fulg, tu poti sa-i iei husa de telefon de craciun (daca stii ce telefon are ) daca nu ia-i prin magazine sunt globuri, ornamente decoratiuni etc.Sau iate de materia de care ii place lui(ex muzica : un clopotel dala mare cu decoratiuni ) sau poti suport de decoratiuni.Mie mi-a luat un baiat cadou si mama lui i-a crosetat un om de zapada atat de frumos ( tu poti sa cumperi) sau un glob de craciun dala nu de brad in forma de semisfera cu mos, ren, elf etc si poate canta.

| PetricăAxentii a răspuns:

Fai ceva origami ori mai bine dai un Moş Craciun de 20 de lei si scrie-i o felicitare ori scrie-i o foaie A 4 glume mari de ris.

| xBuSy a răspuns:

Vrei ceva care sa tina si sa-i aduca aminte de tine? Atunci fa-ti o poza cu acel baiat si cauta un magazin care face pernute si imprima o poza pe ea. Poti imprima poza cu voi doi pe o perna normala sau pe o inimioara. In felul asta o sa zambeasca mereu cand o sa se uite la ea happy

| Bella1242 a răspuns:

Si eu a trebuit sa fac cadou unui baiat si i-am cuparat o rama in care am pus o poza cu mine si el la gradinita... Sper ca te-am ajutat!