| COOLboY a întrebat:

Uite, cand imi voi face cont pe YouTube as vrea sa pun videoclip-uri, dar nu am idei despre ce [mentionez ca nu vreau sa fac video-uri cu mine sau cu familia mea]. Imi dati, plz, idei! Vot (Folositor + Amuzant + Inteligent) + Funda!

COOLboY big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| xyxy97 a răspuns:

Nu stiu, ai putea face cu animale, cu insecte, cu plante, despre animalul tau daca ai unul despre scoala...vezi si tu

1 răspuns:
| Gabrielutzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Ai putea sa filmezi cand joci Counter Strike VC-MP sau SA-MP, sau cand faci farse la telefon sau cand ii filmezi pe altii ca se bat.