| aly112 a întrebat:

unde as gasi adidasi JEREMY SCOTT WINGS 2.0 in Romania? De pe ce site-uri sau din ce magazine din Craiova, Bucuresti, Pitesti?

Funda :*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Băă_Miruu_1994 a răspuns:

Http://www.cheapadidasjswings.com/......p-149.html Daca te ajută :> Si mie imi plac dar au un pret... 3 milioane pe niste adidasi? nu se merită :p Funda?

| MadalinaPerla a răspuns:

Buna! eu am 2 perechi de adidasi jeremy scott si stiu un magazin unde ii poti achizitiona cu 100-200 lei depinde si ce model doresti magazinul se numeste Merloni cred ca ai auzit de el cauta la articole sportive