| mihaelaavirvarei a întrebat:

vreau sa downloadez o carte de pe site-ul scribd si nu ma lasa. Funda pentru cel care ma ajuta sa reusesc sa descarc cartea de pe site-ul acela.

Răspuns Câştigător
| Aleeeexandra a răspuns:

Ca sa downloadezi un document de pe scribd trebuie sa ai cont pe site si sa incarci un document(orice fel de document) din calculatorul tau. Succes!

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Trebuie sa te loghezi, o poti face cu contul de facebook, daca ai sau daca nu, cu adresa de email. Apoi, ca sa poti downloada ceva, va trebui mai intai sa incarci ceva pe site, de ex o poezie, versurile de la o melodie, orice...cauti pe net. Eu am incarcat ceva de Eminescu si de Cosbuc..si apoi te lasa sa descarci.

| mihaelaavirvarei explică:

Multumesc pentru raspunsuri, am reusit si am descarcat cartea.